Platter Luxury

Jedinečný párty mix vyberaných kvalitných chuťoviek, z ktorých si vyberie každý. Exotický žltý melón s prosciuttom, rôzne druhy salám a šuniek doplnené o paradajky, sušené marhule, čučoriedky a maliny. Päť druhov lahodných syrov (typu eidam, camembert, cheddar, ementál..) k nim nakombinované  hrozno, jahody a zmes orechov. Na záver slané pistácie a chrumkavé krekry. Toto všetko si môžete dochutiť cesnakovým a sweet chilly dressingom.

CENA: 49,00 € / ks (cca 2,5 kg)
OBJEDNAJ

Akcia! Objednajte si k platteru aj naše jednohubky a získajte ich za extra výhodnú cenu len 2,00 € / 6 ks set (normálne 2,5 €).
Objednávku prosíme poslať aspoň 24 hodín vopred. Pri sume nad 50 € je doprava v rámci Žiliny zdarma. Inak 2 € alebo dohodou.
 

Kontaktný a objednávkový formulár

Máte otázky, alebo by ste si radi objednali? Nech sa páči, využite tento formulár. Odpovieme vám čoskoro.

V zmysle Zákona č. 18/2018 Z.z. a Nariadenia EÚ 2016/679 dobrovoľne súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov za účelom zabezpečenia vzájomnej komunikácie iniciovanej týmto kontaktným formulárom. Súhlas je možné kedykoľvek odvolať, inak zanikne po uplynutí 3 rokov od jeho udelenia a údaje budú vymazané. Kontakt pre odvolanie súhlasu je chcem@zilinskechlebicky.sk .
Pre bližšie informácie ako nakladáme s Vašimi osobnými údajmi kliknite sem.Facebook Email