Obložené misy

Obložené misy sú jedinečným doplnkom každého stolovania. Vyberte si obloženú misu podľa vašej chuti od mäsových, syrových, kombinovanch až po ovocné misy. Jedinečné suroviny, vyvážená chuť jednotlivých prvkov a dôraz na čerstvosť a kvalitu vám zaručia jedinečný gastronomický zážitok na každej párty, oslave alebo firemných raňajkách.

Plattery sú novinkou vo svete studenej kuchyne. Doprajte si bohatšiu a luxusnejšiu verziu obloženej misy. Platter vám na jednom podnose ponúka všetko, čo by na stole s občerstvením nemalo chýbať. Chuťovky z najvyberanejších surovín skombinované tak, aby každé sústo prinášalo radosť a potešenie aj tomu najnáročnejšiemu zákazníkovi.

Obložené misy a plattery - v meste Žilina rozvoz zdarma

Objednajte si naše obložené misy, či plattery v celkovej hodnote nad 50 € a dovezieme vám ich v rámci mesta Žilina zdarma.

Misa Harmónia

Na tejto mise sa stretávajú nasledujúce chuťovky: štyri druhy syra (typu eidam, camembert, ementál...), ktoré skvelo ladia s rôznymi druhmi salám, šuniek, prosciuttom a kvalitnou klobáskou. Na doplnenie chutí si môžete nakombinovať z kyslastých uhoriek, sladkých marhulí, brusníc, výrazných olív, alebo zmesi orechov. Všetko uzatvára sweet chilly, alebo cesnakový dressing.

CENA: 22,00 € / ks (cca 1,2 kg)
OBJEDNAJ


 


Misa Zlatý klas

Zaujímavá kombinácia rôznych chuťoviek ako sú: nakladané kyslasté kukuričky, štyry rôzne druhy syra(typu ementál, eidam, hermelín, mozzarella..). dva druhy salám, poctivá klobáska, chrumkavá reďkvička s uhorkou, šťavnaté paradajky, sladké hrozno a výrazné olivy. Stačí si nakombinovať podľa svojho vkusu.

CENA: 22,00 € / ks (cca 1,2 kg)
OBJEDNAJ

 


Platter Exclusive

Jedinečne nakombinovaný platter s chuťovkami podľa vášho gusta. Šesť druhov lahodných kvalitných syrov (typu camembert, eidam, cheddar, mozzarella...) k tomu šťavnaté hrozno a zmes orechov. Rôzne druhy salám, vysokokvalitné šunky, lahodné prosciutto doplnené o olivy, maliny a čučoriedky. Na záver zmes sušeného ovocia, slaných krekrov, brusnicový a cesnakový dresing na doladenie výslednej chuti.

CENA: 42,00 € / ks (cca 2,5 kg)
OBJEDNAJ

 


Platter Luxury

Jedinečný párty mix vyberaných kvalitných chuťoviek, z ktorých si vyberie každý. Exotický žltý melón s prosciuttom, rôzne druhy salám a šuniek doplnené o paradajky, sušené marhule, čučoriedky a maliny. Päť druhov lahodných syrov (typu eidam, camembert, cheddar, ementál..) k nim nakombinované  hrozno, jahody a zmes orechov. Na záver slané pistácie a chrumkavé krekry. Toto všetko si môžete dochutiť cesnakovým a sweet chilly dressingom.

CENA: 49,00 € / ks (cca 2,5 kg)
OBJEDNAJ


 


Kontaktný a objednávkový formulár

Máte otázky, alebo by ste si radi objednali? Nech sa páči, využite tento formulár. Odpovieme vám čoskoro.

V zmysle Zákona č. 18/2018 Z.z. a Nariadenia EÚ 2016/679 dobrovoľne súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov za účelom zabezpečenia vzájomnej komunikácie iniciovanej týmto kontaktným formulárom. Súhlas je možné kedykoľvek odvolať, inak zanikne po uplynutí 3 rokov od jeho udelenia a údaje budú vymazané. Kontakt pre odvolanie súhlasu je chcem@zilinskechlebicky.sk .
Pre bližšie informácie ako nakladáme s Vašimi osobnými údajmi kliknite sem.Facebook Email